Mgr. Diana Lokajíčková

Lokajíčková
Tisk Facebook Twitter Google+ Linkedin

Kontakt

Mgr. Diana Lokajíčková
Saarinenova 5
198000 Praha

776600644

jezkova.dd@gmail.com

www.mediv.cz

  • Občanskoprávní spory
  • Obchodní spory
  • Pracovněprávní spory
  • Rodinné spory
  • Ostatní spory
  • Hlavní město Praha
  • Nezapsaný mediátor
  • Angličtina
  • Němčina

Diana Lokajíčková vystudovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy, kde se zaměřovala zejména na ADR, tedy mimosoudní řešení sporů, s důrazem na mediaci a vyjednávání, kterému se věnuje dodnes ve svém profesním životě. Jejím hlavním zájmem je ADR v oblasti finančního práva, rodinného práva a obchodního práva. Této oblasti se věnuje i ve své koncipientské praxi.  

Jako studentka se věnovala řadě mimoškolních aktivit, byla jednatelkou Spolku českých právníků Všehrd a dodnes v něm působí v rámci koordinace Alumni programu. V roce 2018 se stala druhým Talentem roku 2018 ve studentské soutěži pod záštitou Mediatora roku. 

Poprvé se setkala s mediací v roce 2015, když vystudovala roční program Diplomatické Akademie Cyrila Svobody v Praze. Následně absolvovala certifikované školení v Krakově v Polsku, kde prošla 20 hodinovým školením vedeným uznávanými mediatory z Anglie, Řecka, Polska a USA. 

Vedle toho je Diana zakladatelkou neziskového spolku MEDIV z.s., který se věnuje vzdělávání v oblasti komunikace, vyjednávání a mediaci. Diana je také ambasadorem britských společenství sdružující mediatory, SCMA (Standing Conference of Mediation Advocates) and AMATI (ASSOCIATION OF MEDIATION ASSESSORS, TRAINERS, AND INSTRUCTORS).

Absolvovala níže uvedené mediační výcviky:

Certificate of completion the 40 Hours of Professional Mediator Training by INADR

Provázení obtížnými rozhovory u BrainPlay, výcvik v transformativní mediaci s Mgr. Robinem Brzobohatým a PhDr. Lenkou Polákovou;

Příprava na zkoušku mediátora s Mgr. Robinem Brzobohatým, PhDr. Lenkou Polákovou a JUDr. Tomášem Horáčkem, Ph.D.

Mediační výcvik s Radkou Medkovou, zapsanou mediátorkou

Mediační výcvik s Kateřinou Švajcrovou, advokátkou a zapsanou mediátorkou

Online výcvik na mezinárondí platformě Mediator Academy v oblasti obchodní mediace, právo v mediaci, mimosoudní řešení sporů

Mediation and Conflict Resolution by ESSEC Business School on Coursera